O Nas

Kilka słów o Wooden.City

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, kiedy zaprojektowaliśmy nasz pierwszy model. Jego efekt stał się dla nas inspiracją do założenia marki Wooden.City – firmy, której misją jest tworzenie drewnianych modeli mechanicznych oraz puzzli 3D. Nasz zespół to ludzie, których kreatywność nie zna granic i każdego dnia przekuwa ją w kreowanie zupełnie nowych, dostarczających mnóstwo frajdy i satysfakcji modeli do samodzielnego składania.

Naszym głównym celem jest dostarczanie drewnianych modeli mechanicznych z perfekcyjnym wzornictwem i mechaniką. Jak powstają nasze produkty? Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie certyfikowanej, przyjaznej dla środowiska sklejki brzozowej, a ich precyzyjne kształty wycinamy urządzeniami laserowymi. Proces produkcji jest w pełni zautomatyzowany, a każdy model poddawany jest dokładnym testom wysoko wykwalifikowanych techników.

Doświadczenie, ambicje i innowacyjność pozwoliły nam dotrzeć z produktami Wooden.City do 40 krajów na całym świecie. Obecnie w naszej ofercie znaleźć można czterdzieści drewnianych projektów charakteryzujących się różnymi poziomami skomplikowania. Można wybierać spośród drewnianych gadżetów, samochodów i puzzli, które nie tylko będą dostarczać mnóstwo zabawy, ale także mogą stać się nietypową ozdobą wnętrz. Każdy, kto staje się właścicielem naszych unikalnych modeli, może liczyć na obsługę wykwalifikowanego doradcy, który służy pomocą i dodatkowymi wskazówkami podczas składania. Ponadto umożliwiamy zamówienie zgubionych czy uszkodzonych części, aby nasi Klienci w każdym przypadku czerpać jak najwięcej radości i satysfakcji ze składania

Modele Wooden.City to w 100% produkt polski – powstają we Wrocławiu, ale dostarczymy je wszędzie tam, gdzie są miłośnicy modelarstwa!